KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13878586
nr 1387 8586
Gravyr
Utsikt af Stockholm, yttermått inklusive ram: 56x70cm
Kondition: slitage, skador, skadad glas
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:43:43
100 kr
200 kr
350 kr